جانشین نوراللهی 15 میلیارد تومان پول می خواهد!

به گزارش مجله چایی، خبرنگاران: پرسپولیس بعد از جدایی احمد نوراللهی کاپیتان سوم فصل گذشته اش هنوز نتوانسته جایگزین او را انتخاب کند. اگرچه از مدت ها قبل از رضا اسدی به نام جانشین نوراللهی در پرسپولیس نام برده می شد، ولی به نظر می رسد این انتقال هم منتفی است و پرسپولیسی ها به گزینه دیگری فکر می کنند.

جانشین نوراللهی 15 میلیارد تومان پول می خواهد!

به گزارش خبرنگاران، رضا اسدی بازیکن سابق تیم های سایپا و تراکتور یکی دو فصلی می شود که در فهرست خرید پرسپولیس و یحیی گل محمدی است. او همین فصل گذشته هم در فهرست خرید پرسپولیسی ها بود، ولی ترجیح داد راهی اتریش شود تا برای سنت پولتن بازی کند. حضور در اتریش آنطور که باید به نفع اسدی نشد، چون نه تنها تعداد بازی های بسیار کمی به او در اتریش رسید بلکه از چشم سرمربی تیم ملی ایران هم دور ماند.

جدایی نوراللهی از پرسپولیس فرصت خوبی برای اسدی بود تا دوباره به لیگ برتر ایران برشود، ولی به نظر می رسد درخواست مالی بالای او مذاکرات را بی نتیجه گذاشته است. آنطور که ایران ورزشی نوشته، اسدی برای حضور در پرسپولیس طلب 15 میلیاردتومان کرده است. مسئولان باشگاه هم به او گفته اند اگر قرار به پرداخت چنین رقمی بود این رقم را به نوراللهی می دادند تا او در باشگاه ماندنی شود.

پرسپولیسی ها به سراغ گزینه ای دیگر رفته اند و حالا همین مورد مدیربرنامه های رضا اسدی را نگران کرده و او با فرستادن پیامی دیگر به باشگاه پرسپولیس سعی در زنده نگه داشتن مذاکرات داشته که ظاهرا تا به الان بی نتیجه مانده است.

منبع: فرارو
انتشار: 2 شهریور 1400 بروزرسانی: 2 شهریور 1400 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 1216

به "جانشین نوراللهی 15 میلیارد تومان پول می خواهد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جانشین نوراللهی 15 میلیارد تومان پول می خواهد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید