خبرنگاران 10 هزار سبد کالا بین اقشار آسیب پذیر رفسنجان توزیع شد

به گزارش مجله چایی، کرمان - خبرنگاران - به مناسبت نیمه شعبان و میلاد منجی عام بشریت طرح توزیع 10 هزار سبد کالا به ارزش بالغ بر 30 میلیارد ریال بین اقشار آسیب پذیر در بحران کرونا در قالب مهمانی عظیم رفسنجانی ها اهدا شد.

خبرنگاران 10 هزار سبد کالا بین اقشار آسیب پذیر رفسنجان توزیع شد

به گزارش خبرنگاران، عصر امروز پنجشنبه به همت مردم و بعضی موسسات از جمله شهرداری، شورای اسلامی شهر رفسنجان، موسسه خیرین گمنام، موسسه خیریه کوثر، انجمن کارآفرینان رفسنجان، مجتمع مس سرچشمه، مرکز نیکوکاری مسجد جامع رفسنجان، هیات کربلا، بنیاد خیریه آموزش راه نو بیش از 10 هزار سبد کالا به مناسبت جشن نیمه شعبان به اقشار آسیب دیده در بحران کرونا در رفسنجان تهیه و توزیع شد.

شهردار رفسنجان ضمن تبریک میلاد امام زمان (عج) و طرح عظیم مهمانی رفسنجانی ها گفت: در این طرح 10 هزار بسته حمایتی ( سبد کالا) توسط انجمن های خیریه و مجتمع مس سرچشمه تهیه شده تا بین اقشار آسیب پذیر به دلیل شیوع بیماری کرونا توزیع گردد.

محمدرضا عظیمی زاده ادامه داد: از این تعداد یکهزار بسته و سبد کالا هم توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر رفسنجان تهیه شده و در اختیار این مهمانی عظیم قرار داده شده است.

مدیرعامل شرکت شایان کاو رفسنجان و یکی از خیران این مجموعه در جمع خبرنگاران ضمن تبریک به مناسبت میلاد باسعادت امام زمان (عج) اظهار کرد: امیدواریم به برکت میلاد امام عصر به سمت کاهش و شکست بیماری کرونا برویم.

حمید ایرانمنش اضافه کرد: برای شکست دادن ویروس کرونا همه بخش ها متحد شدند؛ کادر درمان، پزشکان و جبهه پرستاران و بهیاران که در خط مقدم جبهه کرونا مشغول به خدمت رسانی به بیماران هستند بسیار ارزشمند است.

ایرانمنش با اشاره به اینکه بخشی از آن پیشگیری و بهداشت، بخشی هم ترویجی و آموزشی و بخش دیگر هم اجتماعی است اعلام کرد: محدودسازی اجتماعات با رعایت فاصله گذاری، محدودیت تردد خودروها، ممنوعیت برگزاری مراسم جشن و ترحیم از دیگر اجرای طرح شکست دادن کرونا است.

وی توضیح داد: بخش دیگر از طرح شکست دادن کرونا نیز رسیدگی به نیازمندان است و یکسری از افراد از جمله کارگران فصلی و روزمزد، مهاجرین و غیره مجبور به خانه نشینی هستند که از اواسط اسفند در خانه ماندند.

ایرانمنش گفت: بالغ بر 10 هزار سبد کالا شامل 10 کیلوگرم برنج، پنج کیلوگرم روغن، قند، ماکارونی، مرغ، سویا، رب گوجه و غیره به همت موسسه های خیریه، شهرداری و شورای اسلامی شهر، سازمان های مردم نهاد و دیگر ارگان ها تهیه شد که ارزش هر بسته کالا بیش از سه میلیون ریال است.

وی اعلام کرد: توزیع این بسته ها بین اقشار آسیب پذیر است که شناسایی این افراد هم ازطریق اصناف و مراکز معتبر که کارگران را مورد تأیید قرار می دهند انجام شده است.

رفسنجان دارای بیش از 320 هزار نفر جمعیت و در 110 کیلومتری کرمان واقع شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 12 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 372

به "خبرنگاران 10 هزار سبد کالا بین اقشار آسیب پذیر رفسنجان توزیع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 10 هزار سبد کالا بین اقشار آسیب پذیر رفسنجان توزیع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید