در اینستای ستاره های خارجی؛ هالووین ادامه دارد!

به گزارش مجله چایی، خبرنگاران: اینستاگرام، این روز ها تبدیل به دفترچه خاطرات تصویری خیلی ها شده است. بسیاری از چهره های شناخته شده دنیای هنر و ورزش هم، از این طریق با طرفداران خود در دورترین نقاط دنیا در ارتباط هستند. از سوی دیگر سعی دارند با این روش طرفداران بیشتری نیز برای خود دست و پا نمایند که این نیز خود به یک رقابت حیثیتی میان سلبریتی های قرن 21 تبدیل شده است.

در اینستای ستاره های خارجی؛ هالووین ادامه دارد!

حتی گاهی اوقات عکس هایی به اشتراک می گذارند که جنجال بسیاری به راه انداخته و خبرساز می شوند، توجه رسانه ها و مردم به آن ها جلب می گردد و شهرت بیشتری نیز برای آن ها به ارمغان می آورند. در این سری مطالب ما سعی داریم به طور هفتگی گزیده ای از عکس های چهره های محبوبتان را با شما به اشتراک بگذاریم.

هفته ای که گذشت، موعد جشن هالووین بود؛ جشنی که همگی با آن آشنایی دارید. به همین خاطر، مطلب این هفته ما پر است از عکس سلبریتی ها با لباس ها و آرایش های عجیب وغریب. امیدوارم که لذت ببرید.

جنیفر به جای اینکه عکس جدیدی از هالووینش منتشر کند، آن را با چالش tbt که هفته پیش گفتیم، ترکیب نموده و تصویری از هالووین 16 سالگی اش به اشتراک گذاشته. فکر کنیم جنیفر دلش بدجوری برای دوران نوجوانی و کودکی تنگ شده که چپ وراست از آن موقع عکس منتشر می نماید.

ریس ویترسپون، بازیگر نقش خواهر جنیفر در سریال دوستان (Friends) هم برای جنیفر کامنت گذاشته و گفته که عکست خیلی ترسناک شده. بالاخره دوست هستند و باید هوای همدیگر را داشته باشند دیگر.

عکس بعدی از بیلی نوجوان است که بالاخره جشن هالووین باعث شد که بعد از مدت ها پستی در اینستاگرامش منتشر کند. بیلی مانند چند تن از سلبریتی های دیگر به شب های وحشت (Horror nights) دعوت شده، چیزی در مایه های همان تونل وحشت و این داستان های خودمان. بیلی از عوامل شب های وحشت تشکر نموده و گفته که خیلی بهش خوش گذشته.

دیوید عکس این کدو را در اینستاگرامش منتشر نموده و گفته که ایده اصلی متعلق به خودش نبوده، اما خیلی این طرح را دوست داشته.

اما نکته جالب اینجاست که شوییمی، تعداد فالووینگ هایش را صفر نموده و فقط پنج پست در اینستایش باقی گذاشته. او حتی کامنت گذاری در اینستایش را محدود نموده و درنتیجه کامنت ها دیده نمی شوند. به نظر می رسد که سلبریتی ها هم مثل خودمان گاهی به قول معروف رد می دهند و از این قبیل کار ها می نمایند، اما به نظر شما دلیلش چه می تواند باشد؟ آیا جدایی از همسرش، زویی، باعثش شده؟

گویا ایرینا چندان کاری به هالووین و این داستان ها ندارد و به جایش رفته ساحل و خوش می گذراند. نمی دانیم ساحل کجاست، اما هرجا که هست، زیباست. علی کاووسی، مدیر برنامه ایرانی ایرینا هم طبق معمول در زیر پستش کامنت قلب گذاشته.

جیمی در یکی از موقعیت هایی گیر نموده که احتمالا برای همه ما پیش آمده. او عکسش را دیده و در کمال تعجب از خودش می پرسد که داشته بادقت به کجا نگاه می نموده. خیلی از کاربران زن هم جواب دادن که نمی دونم به چی زل زدی، اما ای کاش به من زل زده بودی.

کامیلا با انتشار چند عکس احساسی از خودش و پدرش، تولد پدر را تبریک گفته. او در کپشن نوشته: بابا جونم، وقتی بهت فکر می کنم، گریه م می گیره. حتی همین الان هم دارم گریه می کنم (با خنده). هرسال روز تولدت من در اینستا چیزی درباره تو می نویسم تا بگم که چقدر خوش شانسم که تو پدرمی. من زمان هایی رو یادمه که بچه بودم و هروقت که گریه می کردم، تو بغلم می کردی و من آروم می شدم؛ یا زمان هایی که من رو انقدر قلقلک می دادی که از خنده، خودم رو خیس می کردم. یاد عکسی میفتم که از اولین روز کودکستان دارم که به پاهات چسبیده بودم و گریه می کردم، چون نمی خواستم از تو جدا بشم.

روز های دبیرستان که من رو بیدار می کردی تا به مدرسه برم و بیست دقیقه بعد میومدی و می دیدی که با یونیفرم مدرسه توی رخت خواب خوابیدم. یاد وقتی که 4 ساله بودم و چونه ام شکست و، چون از بخیه می ترسیدم، تو به من گفتی که دکتر ها به چونه من، نخ طلایی جادویی می زنن تا خوب بشه.

تو همواره به من و قدرتم اعتماد داشتی و همواره از من می خواستی که خودم رو باور کنم. فکر می کنم هیچ کاری در جهان وجود نداره که تو برای ما انجام نداده باشی؛ تو به ما قوی ترین، آتشین ترین و پاک ترین عشق جهان رو دادی. عاشقتم بابا. تولدت مبارک.

از این پست پر از احساسات که بگذریم، می رسیم به پست هالووینی کامیلو. کامیلو اهل آمریکای لاتین است و استایلی که در این روز برای خودش ساخته، مطابق با سنت های خودشان است. چهره کامیلو شما را به یاد کاراکتر های انیمیشن کوکو (Coco) نمی اندازد؟

به نظر می رسد که دمی بدجوری عاشق هالووین است. اگر اینستاگرامش را زیرورو کنید، متوجه می شوید. کامیلا چندین عکس با گریم ها و لباس های مختلف هالووینی از خودش منتشر نموده که ما از به اشتراک گذاشتن بقیه معذوریم و فقط می توانیم همین یکی را نشانتان دهیم که آن هم به هیچ وجه متوجه معنا و مفهومش نشدیم و وقتی کامنت های پست را چک کردیم، متوجه شدیم که خوشبختانه مشکل از گیرنده نیست و هیچکس قضیه را نگرفته.

البته با تلاش و تلاش بسیار و به مدد یکی از هواداران دمی بالاخره فهمیدیم که دمی خانم، قرار بوده شبیه به یکی از شخصیت های بازی پلی استیشن به نام (Gang Beast) گردد.

در اینستاگرام جیکوبز، طراح لباس مشهور، که بعد از مراسم ازدواجش، حسابی و باانرژی مضاعف مشغول کار شده، خبری از هالووین نیست و هرچه که هست، کار است. این تصویر هم که می بینید، مربوط به یکی از رانوی های جدید است که در راه است. به نظر من که تا دیر نشده، بروید سروقت کمد و گنجه مادربزرگ هایتان و لباس هایشان را بپوشید که گویا دوباره مد شده. مگر ما چی از آنور آبی ها کمتر داریم؟ والا.

اسکار گریم هالووین هم می رسد به سرکار خانم آریانا گرانده. تا جایی که ما دیدیم، آریانا تنها دختری است که اصلا برایش مهم نبود که چهره اش در این مراسم بسیار تغییر کند و حتی زشت گردد. بقیه که گریم هایشان بیشتر شبیه به مهمانی های بالماسکه بود تا شب هالووین. یکی از فالوئر ها کامنت گذاشته: من شب کابوس می بینم.

پست هالووینی تندی نیوتون تقریبا بیشتر سیاسی است. تندی، عکس این کدو را در اینستایش پست نموده و گفته: آه، چند سال دیگر باید هالووین، شبی برای نمایش خون و دیوانگی باشد؟ دخترم 3 سال پیش این کدو را درست کرد؛ درست در همان سالی که مودبانه، چهره در چهره بوریس جانسون (نخست وزیر انگلستان) گفت که انسان مزخرفی است. من عاشق فرزندانم هستم. هالووین مبارک.

گویا همه جای جهان چنین آدم هایی پیدا می شوند که زمین و زمان را به سیاست ربط دهند و از هرچیزی ایرادی دربیاورند. مگر ریشه هالووین، از ابتدا همین نمایش ها و به نوعی یاد کردن از مرده ها نبوده؟

استایل جی جی حدید را می پسندید؟ ما که خیلی خوشمان آمد. جی جی با لباس و گریم ماسک، کاراکتر فیلم سینمایی معروفی به همین نام.

جی جی در پست دیگری، تولد دوست صمیمی اش، کندال جنر را هم تبریک گفت و او را با لقب کنی خطاب کرد.

کاردی بی عکسی از خودش در 15 سالگی منتشر نموده و زیرش شروع نموده به نصیحت دختر های نوجوان و نتیجه گیری اخلاقی. او نوشته: دختر های نوجوان عزیز، برای اینکه در حضور دختر و پسر های بزرگتر از خودتان باحال و خفن به نظر برسید، سیگار نکشید و موادمخدر مصرف نکنید، چون بعدا که به گذشته خودتون نگاه کنید، می بینید که چه کار احمقانه ای کردید (ایموجی خنده). یعنی واقعا من هم همچین فکری داشتم؟ اما چقدر سبیل داشتمااااا (ایموجی گریه).

جالب است بدانید که عکس های بعدی پست، کاردی بی را درحال کشیدن سیگار در نوجوانی نشان می دهد.

یکی از فالوئر ها که گویا دوست کاردی بی هم هست، کامنت گذاشته و گفته: درسته، درضمن، همزمان ده تا پیرسینگ هم روی یکی از گوش هاتون نزنین که کاردی بی هم جواب داده: من یک همچین دیوونه ای بودم. طوری حرف می زنی که انگار خود تو نبودی که روی شکم و دماغم پیرسینگ زدی (ایموجی خنده و گریه).

کریس پرت که چند ماه پیش، رسما داماد آرنولد شوارتزنگر شده، در اینستای خودش نوشته که با همسرش برای دیدن فیلم جدید آرنولد، نابودگر: سرنوشت تاریک (Terminator: Dark Fate) به سینما رفته و خیلی از فیلم لذت برده و به پدرزنش هم بخاطر بازی خوبش تبریک گفته و نوشته که من از این به بعد، تو رو کارل صدا می زنم. آرنولد هم در کامنت نوشته که: می تونی من رو از این به بعد کارل صدا کنی. خیلی شادمانم که از فیلم خوشت اومده.

خب معلومه. من هم اگر جای آقای پرت بودم و همچین پدرزن غول بدنسازی داشتم، کلی از فیلمش تعریف می کردم، حتی اگر فیلمش خوب نباشه (البته ما هنوز فیلم را تماشا نکردیم و نظری درموردش نداریم).

یکی از فالوئر ها هم در کامنتی نوشته: می دونم که آرنولد، پدرزنته ها، اما واقعا فیلمش خوبه؟ من که شک دارم.

این هم از استایل هالووینی اشلی و نامزدش که احتمالا قصد داشتن شبیه ساحره ها و جادوگر ها بشوند.

خب وقتی که مادر سه فرزند می شوی و بخاطر بچه ها و کار از سینما فاصله می گیری، برای جشن هالووین هم باید هیجان جوانی را کنار بگذاری و با دل بچه هایت راه بیایی. جسیکا آلبا هم همراه با دخترش در شب هالووین، تبدیل به فرشته رنگین کمان شده.

گل گدوت، سوپروومن افسانه ای، یک قدرت جادویی دیگر هم در کنار قدرت های دیگر دارد؛ آن هم به گفته خودش، خوردن پیتزاست، بدون اینکه رژلبش پاک گردد. کم قدرتی نیست ها! دست کم نگیریدش. خانم ها! کدامتان همچین قدرتی دارید؟ اعلام حضور کنید!

تایگا هم عکسی از گریم و لباس هالووین خودش در اینستاگرام منتشر نموده.

جیکوب بامزه و دوست داشتنی، بازیگر خردسال فیلم سینمایی اتاق (Room) هم عکسی از لباس بامزه هالووین خودش در اینستاگرامش منتشر نموده.

تسا تامپسون با انتشار عکسی از خودش و سگش در محوطه هالیوود در کپشن نوشته: لطفا لذت ببرید. انصافا شما هم مرام بگذارید و تمام تلاشتان را بکنید تا لذت ببرید. انشالا جبران می کنیم.

به کریستن بل هم باید گفت: داداش، داری اشتباه می زنی. شاید هم بهتر است بگوییم، مجید جان دلبندم، اونکه جشن گرفتید، هالووینه، کریسمس، چند ماه دیگه ست. خلاصه که کریستن در کپشن نوشته: هالووین کریسمسیتون مبارک.

داستان آتش سوزی های جنگل های ایالات مختلف آمریکا، به خصوص کالیفرنیا، هنوز ادامه دارد و آدام سندلر هم در پستی اینستاگرامی از آتش نشانانی که برای نجات جنگل، حیوانات و مردم تلاش می نمایند، تشکر نموده.

به نظر می رسد که یا نینا بدجوری از فیلم روزی روزگاری در هالیوود (Once Upon a Time in Hollywood) خوشش آمده، یا دلش پیش دیکاپریو گیر نموده که همچین تلاشی برای فتوشاپ پوستر فیلم انجام داده. نینا در کپشن نوشته: حیف شد که برد پیت، اینستا نداره، وگرنه حتما این عکس رو لایک می کرد. نظر شما چیه؟ کارش جالب بوده یا نه؟

عکس بعدی هم که استایل هالووینی نیناست. گویا سوژه سلبریتی ها برای استایل های هالووینی تمام شده و به جای کاراکتر های فیلم ها و سریال ها و.. به سراغ بقیه سلبریتی های جهانی واقعی می روند. در ادامه باز هم از این نمونه ها خواهید دید. نینا در زیر این پست، بیلی آیلیش را تگ نموده. اگر دقت کنید، رنگ و استایل مو ها و چهره نینا هم شبیه بیلی شده.

این هم استایل هالووینی خانواده کارداشیان-وست یا به قول خود کیم، خانواده کرمی وست. شما چه نظری دارید؟ استایلشان را می پسندید؟

گویا جشن هالووین، زیادی به تیلور، بازیگر سینمایی های گرگ ومیش (Twilight) خوش گذشته که درمورد دوستش که میزبان جشن بوده، نوشته، تو بهترین برنامه ریز جشن و خلاق ترین و بزرگ ترین کارگردان جهانیی. یکی نیست به تیلور بگوید، حالا چند ساعت جشن بهت خوش گذشته، دلیل نمی گردد که کل تاریخ فیلم و سینمای جهان را زیر سوال ببری که برادر من!

السا، همسر کریس همسورث، را در لباس و گریم هالووین در کنار جناب عزراییل می بینید، اما خبری از کریس نیست. کسی هم اشاره ننموده که عزراییل خان موردنظر، همان همسر السا هست یا نه.

ماریا کری، خواننده آمریکایی، با انتشار عکس آماده سازی مراسم هالووین نوشته که این پیش درآمد مراسم هست. از آنجا که مرحله بعد از پیش درآمدشان بیش از حد هیجان انگیز! بود، از انتشار آن صحنه ها معذوریم و به نمایش یک تصویر خانوادگی مادر و فرزندی زیبا بسنده می کنیم. شما خودتان تصویر بعدی را تصور کنید!

میلا هم تولد 12 سالگی دخترش را در اینستاگرام تبریک گفته و کلی جملات احساسی نوشته و از دخترش تعریف نموده. او در کپشن نوشته: دوازدهمین سالروز تولدت مبارک، دختر بی نظیر، دوست داشتنی، باهوش، مهربان و بامزه من. من خیلی خوش شانسم که مادر تو هستم. تو در تمام این سال ها من رو تحت تاثیر قرار دادی و من هرروز بهت افتخار می کنم. اولین فرزند من، دختر بااستعداد من، باورم نمیشه که به این زودی، 12 ساله شدی (ایموجی گریه). برای تو سلامتی، عشق و شادی در زندگی آرزو می کنم. همواره عاشقتم.

کامنت های فالوئر ها هم پر از تبریک تولد و تعریف از زیبایی دختر میلا بود، اما چیزی که توجه ما را جلب کرد، رنگ مو های دختر میلا بود. رنگ موهایش خیلی هم قشنگ و عالی است ها، اما ما که همسن این دختر بودیم، اگر اسم رنگ مو را می آوردیم، یک سطل را پر از رنگ مو می کردند و ما را در آن غرق می کردند تا درس عبرت سایرین شویم. زمانه بدجور عوض شده!

این هم استایل هالووینی آنا کندریک که در نقش قوی سیاه (Black Swan) ظاهر شده. حالا اینکه در رختخواب چه می نموده، ما که اطلاعی نداریم.

اشلی هم گویا به چین و شهر ممنوعه سفر نموده و کلی شادمان است. آنا جان، چه کار به مجسمه زبان بسته داری؟ اینکه واقعی نیست و آتش از دهان خارج نمی نماید که دهانش را با دست گرفته ای.

ما کم کم به این نتیجه رسیدیم که باید کارآگاه بشویم. می پرسید چرا؟ چون بدون اینکه کسی حرف بزند، با کمی زیرورو کردن اینستاگرام، فهمیدیم که همسفر اشلی بنسون در سفر به شهر ممنوعه، چه کسی بوده؛ کارا دلوین. کارا با انتشار این عکس نوشته که به همین زودی دلش برای اشلی تنگ شده. ما رفتیم دفتر کارآگاهیمان را تاسیس کنیم!

نیکول هم استایل هالووینی اش را در اینستاگرام منتشر نموده. راستش ما که فکر نمی کردیم، نیکول اهل اینجور مراسم باشد. حالا به نظر شما تصمیم داشته که شبیه کدام کاراکتر بگردد؟

اما این یکی تصویر در اینستاگرام نیکول کیدمن، نشان می دهد که سه بازیگر اصلی فیلم سینمایی موردانتظار (Bombshell)، نیکول کیدمن، مارگو رابی و چارلیز ترون، چقدر باهم دوست شده اند و دل می دهند و قلوه می گیرند. نیکول گفته که از بودن این دو نفر در کنارش خیلی شادمان است.

مگر می گردد که برنامه ای مثل جشن شب هالووین برقرار باشد و خبری از خانواده بکهام نباشد؟ البته در این عکس، خبری از ویکتوریا بکهام و کروز بکهام، پسر کوچکتر خانواده نبود که همین باعث تعجبمان شد، اما با آنالیز اینستاگرام ویکتوریا فهمیدیم که قضیه از چه قرار است.

ویکتوریا با انتشار همین عکس در اینستاگرامش نوشته: وقتی مامان خونواده، کروز رو برای کار های مدرسه اش می بره خونه، همچین اتفاقی میفته (ایموجی خنده). بله؛ همین است که می گویند بچه ها را با پدرشان تنها نگذارید؛ دیوید بکهام و غیر دیوید بکهام هم ندارد!

جالب است که ایرانی های همواره در صحنه، اینجا هم حضور دارند و در زیر پست ویکتوریا کامنت فارسی گذاشته اند که: بکهام لعنتی، استایل هالووینیش هم جذابه!

کریس جنر هم با انتشار عکسی از کودکی دخترش، کندال جنر، تولدش را تبریک گفته.

در این عکس هم پست بعدی کریس را می بینید با استایل و گریم هالووینی.

لئونا خواسته که در شب هالووین، شبیه به جادوگر ها و ساحره ها گردد. می گوییم که قدیم ها آماده شدن برای هالووین، انقدر هم ساده نبودها، بود؟ هرچه بیشتر دقت می کنیم، بیشتر به این نتیجه می رسیم که لئونا خانم، نه تن ها هیچ گریم و آرایش خاصی برای هالووین انجام نداده، بلکه لباسش را هم می گردد با کمی اغماض، یک لباس معمولی مجلسی درنظر گرفت. تنها کار اضافه ای که نموده، یک قفس در دست گرفته که همین باعث شده نگرانش شویم که یک موقع اذیت نگردد!

جرد لتو هم که مدل اختصاصی برند گوچی است، عکسی از استایل و لباس جدید این برند منتشر نموده. از مسخره بازی های همیشگی جرد که امری عادی است، بگذریم، می رسیم به مبحث یقه لباسش که بدجوری ذهن ما را درگیر نموده. تا جایی که ما یادمان است، یقه خانم ها روبروز پایین تر می آمد و بازتر می شد، اما با این روندی که می بینیم، راستش می ترسیم دفعه بعدی که اینستا را باز کردیم، ببینیم آقایان یقه هفت باز یا دکلته پوشیده اند. شما چه نظری در اینباره دارید؟ از این مدل لباس ها برای آقایان خوشتان می آید؟

گویا تب گریم جوکر، تنها آقایان را نگرفته. جسیکا چستین هم عکسی با گریم جوکر در اینستاگرام منتشر نموده که فالوئرهایش فکر کردند گریم شب هالووین است. نظر شما درباره جوکر زن چیست؟ دوست دارید فیلمی ببینید که نقش جوکرش را یک خانم بازی نموده باشد؟

کول در کپشن عکسش نوشته: این نگاه ناامید، تنها چیزیه که من قراره به فرزندانم نشون بدم، اما به نظر ما که بیشتر درحال دلبری کردن است.

عکسی از هنری کویل، در حالیکه برای تماشای فینال جام جهانی راگبی انگلستان در برابر آفریقای جنوبی آماده می گردد؛ البته فکر نمی کنیم که هنری درحال حاضر حال وروز خوشی داشته باشد، چون نتیجه بازی فینال، 32-12 به نفع آفریقا تمام شد.

این هم تصویری از هالووین سلنا در کودکی.

آدام هم با انتشار این عکس، نوشته که خیلی دوست داشته در شب هالووین در جشن حضور داشته باشد، اما بخاطر برنامه کاری اش بسیار خسته بوده و به همین عکس بسنده نموده. او اعتقاد دارد که سلامتی و استراحت از هرچیز دیگری مهمتر است و می گوید که لباس هالووینش را برای هالووین سال بعد یا یک مهمانی بالماسکه نگه می دارد.

کانیکا در کپشن نوشته: جهان پر از دیوونگیه، اما یک چیز در جهان عاقلانه ست و اون هم وفاداری در دوستیه. (بن هور).

اگر آمیشا را دنبال کنید، می دانید که چندان اهل کپشن نوشتن نیست؛ بنابراین ما هم حرفی برای گفتن نداریم! شما اگر نظری درباره این عکس دارید، با ما در میان بگذارید.

آرمان هم با انتشار این عکس گفته: کمی حال وهوای کریسمس به خودمون بگیریم. گویا پیشواز کریسمس رفته!

تویینکل خانا، همسر آکشی کومار، عکسی خانوادگی از تولد 80 سالگی مادربزرگش منتشر نموده، اما موضوع اصلی که عجیب هم هست، این است که از بین سه عکسِ منتشر شده، مادربزرگ فقط در عکس آخری حضور دارد؛ گویا تویینکل و خانواده، بیشتر با یاد مادربزرگ خوش هستند تا خودش.

کاریشما هم گریزی به قدیم ندیما زده و یکی از سکانس های فیلم سینمایی (Andaaz Apna Apna) را منتشر نموده که همبازی اش سلمان خان بوده. از اکران این فیلم، حدود 25 سال می گذرد. کسی اینجا هست که این فیلم را یادش باشد؟

سونام با انتشار این عکس که به نظر پوستر یک فیلم جدید می آید، در کپشن نوشته: عاشق که شدی، نترس. تا جایی که ما یادمان می آید، این جمله، نام یکی از فیلم های هندی قدیمی بوده. گویا هندی ها انقدر فیلم ساختند که نه فقط بازیگر و موضوع، بلکه اسم فیلم هم کم آوردند و به قدیمی ها روی آورده اند.

سلمان خان در کپشن این عکس که کاملا معین است، مربوط به فیلمبرداری یک فیلم یا سریال جدید است، نوشت: ماجراجویی شروع شد. شما می دانید که سلمان خان سر صحنه چه فیلمی حاضر شده؟

تصویری از جشن تولد 47 سالگی آیشواریا رای در کنار همسرش، آبیشک باچان و دخترش، آرادیا. به نظر شما هم هنوز در این سن زیباست؟ ما که اینطور فکر می کنیم.

عکسی بدون کپشن از کیوانچ تاتلیتوغ، بازیگر ترکیه ای، که انگار از آن عکس ها بوده که مثلا حواسش نیست.

سینم در زیر این عکس نوشته: پاییز. احتمالا از آن دسته افرادی است که عاشق فصل پاییز هستند و از آن انرژی می گیرند. شما اهل بهار هستید یا پاییز؟

آسلیهان که واضحا نه پاییزی است، نه بهاری؛ از عکس و کپشنش که معین است اهل زمستان است و برف بازی.

امان از سلبریتی های ترکیه ای و کره ای که عادت کپشن زدن ندارند و آدم می ماند که اصلا عکسشان درمورد چیست و چه می خواهد بگوید. شما نظرتان چیست؟

گویا یئو جین به تایوان رفته و در آنجا هم مشغول کار و برگزاری کنسرت است و هم خوش گذرانی. او در کپشن نوشته: ممنونم، دوباره می بینمتون. خب برادر من! ما فدای سرت! حداقل اسم افرادی را که ازشان تشکر می کنی، تگ کن که خودشان بدانند با کدامشان هستی. خب چرا همه تان با کپشن و تگ مشکل دارید؟!

پارک شین هم به بالی سفر نموده و شادمان است.

این هم عکسی که از پارک و گربه بی اعصابش!

بائه نوشته، یک روز! این را که خودمان هم می دانیم دوست عزیز! مسلما یک شب نبوده. اگر راست می گویی بگو که آن لیوان دیگر مال کیست و کی عکس را گرفته.

پیج اینستاگرامی گروه گرلز جنریشن (Girls Generation) با انتشار عکسی از تائه یون، خبر از انتشار آهنگ جدیدش، به نام اعتماد کن و گوش کن (Trust and Listen) داد.

لالیسا هم ظاهرا در ساحل درحال خوش گذرانی است، منتها ما از میان عکس هایش، فقط می توانیم به هنر عکاسی اش بسنده کنیم و همین عکس را به شما نشان بدهیم. اصلا چه کاری است؟ بگذارید لالیسا برای خودش خوش باشد. ما چه کار به این کار ها داریم؟

می توانید منتظر یک عروسی دیگر در ماه های آینده باشید. گویا اوضاع کیتی پری و اورلاندو بلوم خوب پیش می رود و برای اولین بار، تولد کیتی را باهم جشن گرفتند؛ آن هم در کنار اهرام ثلاثه مصر.

این هم عکس هالووینی کیتی. یعنی می خواسته شبیه تمساحی، کروکودیلی، چیزی گردد که اینطور عکس گرفته؟

لئوناردو با گرتا ثانبرگ، دختر نوجوان فعال محیط زیست دیدار داشته و او را رهبر عصر ما نامیده.

این هم نمونه دیگری که قولش را داده بودم؛ از ته کشیدن خلاقیت سلبریتی ها در تدارک استایل هالووینی و گریمشان به شکل سایر سلبریتی ها. نیل پاتریک و همراهش، شبیه به خواهران دوقلوی اولسن شده اند. به نظر شما اتفاقی بوده یا عمدی؟

برخی از کاربر های اینستاگرام، اعتقاد دارند که نیل پاتریک، کار خوبی ننموده. شما چه فکر می کنید؟ به نظرتان چنین کاری جالب است یا نه؟

این هم استایل هالووینی پینک همراه با خانواده؛ البته به نظر ما که استایل های عادی پینک هم کم از استایل هالووینی ندارند و نیازی نبود اینهمه به زحمت بیفتد.

ساندرا هم اولین هدیه تولد سال جاریش را گرفته و انقدر شادمان است که ایموجی گریه در کپشن گذاشته. او می گوید که قرار است سال جاری کلی خوش بگذراند. ما هم امیدواریم که همینطور باشد.

منبع: برترین ها
انتشار: 6 دی 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 19

به "در اینستای ستاره های خارجی؛ هالووین ادامه دارد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در اینستای ستاره های خارجی؛ هالووین ادامه دارد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید