دستگیره خودروهای آینده لمسی می گردد

به گزارش مجله چایی، شرکت فنلاندی کاناتو سیستم های گرمایشی پیشتاز است، در اوایل این ماه سیستم چراغ های جلویی را ارائه نموده است.

دستگیره خودروهای آینده لمسی می گردد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از خبرنگاران، جدا از ویژگی امنیتی آینده، کاناتو با TS Tech، فروشنده ژاپنی تجهیزات داخلی خودرو و صندلی های اتومبیل و موتورسیکلت شراکت نموده است تا نوآوری جدیدی در فناوری که می تواند عملکرد و زیبایی خودرو های آینده را ارتقا دهد، را عرضه کند. در ابتدا، ویژگی لمسی سه بعدی به کاربرد های درون اتومبیل معطوف می گردد. اکنون که در صندلی نمایش دهنده قرار گرفته، هر دو شرکت ها مداخله انسانی ماشینی (HMI) را برای اتومبیل های خودران آینده توسعه دادند.

دلیل آن ساده است: این دو شرکت گمان می نمایند که در خودرو های آینده مدل 3 رانندگان در شرایط آرامش قرار می گیرند (به عقب دراز می کشند) تا به حداکثر راحتی برسند. اما، در این شرایط، داشبرد مرکزی دور از دسترس خواهد بود. این امر وجود شرایط جدیدی در HMI را ایجاب می نماید و این شرکت ها معتقدند که دستگیره های در خودرو بهترین محل قرارگیری کنترل های لمسی خواهد بود.

* با فناوری تزئین در TS Tech و ورقه های نانوجوانه کربنی منحصر بفرد، انعطاف پذیر، و شفاف کاناتو، ترکیب کلید های لمسی با دستگیره های در ممکن می گردد، و تجربه کاربری شهودی و طراحی زیبا را به ثمر می آورد.

کاناتو معتقد است با ورقه های نانوجوانه کربنی، هر سطحی درون خودرو می تواند با کلید های لمسی سه بعدی یکپارچه گردد، درحالی که TS Tech کار طراحی را به زیبایی انجام خواهد داد. این کلید های لمسی قابلیت نور هم دارند که تا زمانی که کلید ها فعال شوند نامحسوس و پنهان باقی می مانند.

آینده این سیستم فناوری روشن به نظر می رسد، اما دوباره، باید قبل از به کار گیری اتوماسیون مدل 3 خودرو های بیشتری را با این ویژگی ببینیم. به هر حال، آینده امیدوار نماینده و بدون نقص خواهد بود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 15 دی 1399 بروزرسانی: 15 دی 1399 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 810

به "دستگیره خودروهای آینده لمسی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیره خودروهای آینده لمسی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید