دولت جدید آمریکا پروژه خرید تیک تاک را بایگانی کرد

به گزارش مجله چایی، دولت جدید آمریکا تحقیقات بیشتری درباره اپ های چینی و تهدید امنیت ملی آنها برای این کشور انجام می دهد و همچنین پروژه خرید سرویس آمریکایی تیک تاک توسط شرکت های آمریکایی را متوقف کرده است.

دولت جدید آمریکا پروژه خرید تیک تاک را بایگانی کرد

با ما همراه باشید و درباره ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

دولت جو بایدن رئیس جمهور جدید آمریکا، تلاش های دونالد ترامپ برای ممنوعیت اپ تیک تاک در این کشور را متوقف می کند و ادامه نمی دهد. به همین دلیل دولت آمریکا از دادگاه خواسته دعوی قانونی درباره ممنوعیت احتمالی اپ را به تعویق بیندازد تا بازبینی وسیع تری درباره تهدیدهایی انجام دهد که شرکت های فناوری چینی برای امنیت ملی این کشور ایجاد می کنند.

اسناد دادگاه نشان می دهد وزارت بازرگانی آمریکا مشغول بررسی آن است که آیا ادعای دولت ترامپ درباره تهدید تیک تاک برای امنیت ملی تلاشی موجه برای ممنوعیت آن از اپ استورها و سرویس های فنی است یا خیر.

طبق گزارش وال استریت ژورنال، دولت بایدن در اقدامی جداگانه پروژه خرید تیک تاک توسط شرکت های آمریکایی را بایگانی کرده است. سال گذشته دولت دونالد ترامپ زمینه را برای خرید بخش سرویس های آمریکا اپ تیک تاک توسط اورکل و والمارت را فراهم کرده بود.

دولت ترامپ تابستان 2020 براساس نگرانی ها درباره اطلاعاتی که تیک از کاربرانش جمع آوری می کند، مجموعه ای از دستورات اجرایی علیه این اپ اشتراک گذاری ویدئو وضع کرد. اما دادگاه هایی در آمریکا به طور موقت ممنوعیت وضع شده از سوی کاخ سفید را به تعویق انداخت.،مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 20 اسفند 1399 بروزرسانی: 20 اسفند 1399 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 931

به "دولت جدید آمریکا پروژه خرید تیک تاک را بایگانی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دولت جدید آمریکا پروژه خرید تیک تاک را بایگانی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید