روحانی: اگر در جهش تولید هم مانند کرونا متحد عمل کنیم پیروز خواهیم شد

به گزارش مجله چایی، رئیس جمهور گفت با تأکید بر عزم دولت برای تحقق شعار سال گفت: لازم است تا همه ارکان حاکمیتی تحت یک حاکمیت واحد عمل کنند تا همانگونه که در مقابله با کرونا پیروز شدیم، با عملی سازی جهش تولید خود را برای ورود به ایران 1400 آماده نماییم.

روحانی: اگر در جهش تولید هم مانند کرونا متحد عمل کنیم پیروز خواهیم شد

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، حجّت الاسلام حسن روحانی، رئیس جمهور در اولین جلسه برنامه ریزی برای تحقق شعار جهش تولید و تکمیل پروژه های کلان ملی ضمن تاکید بر عزم و اراده جدی دولت برای اتمام پروژه های کلان ملی گفت: اینکه رهبر انقلاب سال جاری را سال جهش تولید نامیدند نشان از این دارد که به توان دولت و ملت برای تحقق این شعار اعتماد داشته اند.

رئیس جمهوری در این نشست با بیان اینکه در دولت کار های زیربنایی بسیار زیادی انجام شده است که برخی از آن ها در کشور بی نظیر بوده است، گفت: مشخص شعار جهش تولید در سال جاری نشانه ای از توان ملت و دولت در تحقق شعار رونق تولید است.

روحانی با بیان اینکه افتخارات و دستاورد های دولت قطعا افتخارات مجموعه نظام محسوب می شود و مایه دلگرمی مردم است از اینکه دستاورد های دولت بخوبی بیان نمی شود انتقاد کرد و گفت: سکوت و بازگو نکردن اقدامات دولت جفا به کل نظام و ملت است. این شایسته نظام اسلامی نیست که دستاورد ها و اقدامات مثبت دولت برای مردم بازگو نشود.

رئیس جمهوری با بیان اینکه این دولت توانسته است در سخت ترین شرایط چرخ اقتصاد کشور را بگرداند، گفت: همه دستگاه ها موظف هستند برای تحقق شعار جهش تولید و تکمیل پروژه های کلان ملی برنامه مدون داشته باشند و در این جهت ضمن هماهنگی با سایر دستگاه ها نسبت به رفع موانع تولید اقدام کرده و به صورت ماهیانه گزارش اثربخشی اقدامات خود را به ملت ارائه کنند.

روحانی با اشاره به پیروزیت های کشور در مدیریت و مقابله با کرونا گفت: بر اساس مستندات عینی که سازمان بهداشت جهانی هم آن ها را تایید کرده است، ایران از جمله بهترین کشور ها در مدیریت و مقابله با این بیماری بوده است و این موضوع برای مردم ما ملموس و محرز است و می توان به خوبی عملکرد مجموعه دستگاه ها را با سایر کشور ها مقایسه کرد.

رئیس جمهور با اشاره به برخی از پروژه های بزرگ ملی که در این دولت به ثمر رسیده، از جمله تحول سلامت، تعامل سازنده با جهان، تداوم خودکفایی در گندم، بنزین، گازوئیل و گاز، افزایش صادرات غیرنفتی کشور، احیاء دریاچه ارومیه، توسعه شرکت های دانش بنیان، شبکه ملی اطلاعات، آبادانی روستا ها و ... گفت: هر یک از این پیروزیت های بزرگ سزاوار توجه ویژه رسانه ای بوده است و اگر این دستاورد ها و ثمرات آن ها برای مردم به خوبی بازگو بشود می تواند در افزایش اعتماد عمومی به کل نظام تاثیرگذار باشد.

رئیس جمهور اضافه نمود: عزم و اراده دولت برای تحقق شعار جهش تولید جدی است، زیرا معتقدیم که پیروزیت دولت، با همراهی ملت در این جهت گامی بلند در پیروزیت کل نظام است؛ لذا لازم است تا همه ارکان حاکمیتی تحت یک حاکمیت واحد عمل کنند تا همانگونه که در مقابله با کرونا پیروز شدیم، با عملی سازی جهش تولید خود را برای ورود به ایران 1400 آماده نماییم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 492

به "روحانی: اگر در جهش تولید هم مانند کرونا متحد عمل کنیم پیروز خواهیم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روحانی: اگر در جهش تولید هم مانند کرونا متحد عمل کنیم پیروز خواهیم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید