سه نفر از عوامل سریال های در حال ساخت به کرونا مبتلا شده اند

به گزارش مجله چایی، کارگروه مدیریت بحران در خانه سینما در نامه ای به علیرضا زالی زاده فرمان ستاد مدیریت بیماری کرونا عنوان کردند که عوامل سه سریال به کرونا مبتلا شده اند.

سه نفر از عوامل سریال های در حال ساخت به کرونا مبتلا شده اند

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، کارگروه مدیریت بحران کرونا خانه سینما به علیرضا زالی زاده فرمانده ستاد مدیریت بیماری کرونا کلان شهر تهران برای ممانعت از ادامه فرایند تولید فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی و تمام فعالیت های هنری نامه ای را به شرح زیر ارسال کرده است.

هوالشافی

جناب آقای دکتر علیرضا زالی

فرمانده محترم ستاد مدیریت بیماری کرونا کلان شهر تهران

با سلام

با توجه به مقاومت مسئولان سینما و تلویزیون و عدم توجه عملی تهیه کنندگان به درخواست های کارشناسانه حضرتعالی، متاسفانه فیلمبرداری چندین پروژه در حال انجام است. طبق مستندات موجود و مدارک مستند در روز های گذشته، از بین ده مورد مشکوک به کرونا در میان عوامل و بازیگران شاغل در صحنه های فیلمبرداری دو نفر از همکاران مان، آقایان ع. ج در سریال گیل دخت، م. ک در سریال ایل دا به کرونا مبتلا شده اند و چند روزی را در بیمارستان بستری شده و هم اکنون نیز در قرنطینه خانگی هستند.

با کمال تاسف روز گذشته شنبه 24 اسفند نیز خبری نگران کننده برای ما محرز شد و آزمایش کرونای سومین همکارمان ر. ش در سریال زیرخاکی نیز مثبت اعلام گشت. همچنین فیلم های منتشر شده از پشت صحنه سریال سلمان فارسی، نگرانی های زیادی را درباره این پروژه ایجاد کرده است.

از آنجایی که امکان سرایت این ویروس نهفته به سایر همکارانمان در پروژه های مذکور و تداوم زنجیره انتقال آن به خانواده ها و جامعه قوی است، خواهشمندیم که مؤکداً ترتیبی اتخاذ نمائید تا به دلیل گستردگی جغرافیایی و انسانی حرفه متنوع فیلمسازی به هر طریق ممکن از ادامه فرایند تولید فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی و تمام فعالیت های هنری که مستلزم تجمعات انسانی است ممانعت گردد و شرایطی برای بررسی سلامتی و پزشکی عوامل این پروژه ها فراهم گردد.

با سپاس

کارگروه مدیریت بحران کرونا خانه سینما

بیست و پنجم اسفند ماه یکهزار و سیصد و نود و هشت

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 308

به "سه نفر از عوامل سریال های در حال ساخت به کرونا مبتلا شده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سه نفر از عوامل سریال های در حال ساخت به کرونا مبتلا شده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید