بازدید دوباره رئیس رسانه ملی از سریال سلمان فارسی

به گزارش مجله چایی، رئیس سازمان صدا وسیما سه شنبه پنجم بهمن در بازدید از پشت صحنه سریال سلمان فارسی، که در شهرک غزالی در حال تصویربرداری است، در جریان مراحل مختلف فراوری این سریال فاخر نهاده شد.

بازدید دوباره رئیس رسانه ملی از سریال سلمان فارسی

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، پیمان جبلی برای دومین بار از پشت صحنه سریال سلمان فارسی به نویسندگی و کارگردانی داود میرباقری بازدید کرد و این بار، وحید جلیلی قائم مقام رئیس سازمان در امور فرهنگی و دبیر ستاد تحول، حمید شاه آبادی معاون سیما، حسین قرایی مدیر کل روابط عمومی، مهرداد بزرگی رئیس مرکز فراوری و فنی سیما و جواد رمضان نژاد رئیس مرکز سیما فیلم، رییس رسانه ملی را همراهی کردند.

در ابتدای این بازدید جبلی با حضور در صحنه فیلم برداری در جریان ضبط سکانس شفا یافتن گدای معبد سلیمان اورشلیم نهاده شد. این سکانس در دو نوبت با حضور بازیگران و هنروران از زوایای مختلف ضبط شد.

سپس رئیس رسانه ملی در جمع عوامل، با اشاره به اهمیت مجموعه های تلویزیونی تاثیرگذار گفت: سریال سلمان فارسی اثری بزرگ و تاثیرگذار است و امیدوارم فرایند فراوری این سریال بدون مانع ادامه داشته باشد.

میرباقری نیز، با تشکر از حضور رئیس سازمان و هیئت همراه گفت: حضور شما تأثیرگذار بوده و باعث می گردد ما با انرژی و قوت قلب بیشتر پیش برویم. وی با اشاره به اهمیت زمان بندی در تداوم این سریال ابراز امیدواری کرد که با مساعدت دوستان ساخت دکور های سریال، طبق زمان بندی پیش برود.

کارگردان سریال سلمان فارسی توضیح داد: کوشش من بر این است که کار بدون توقف پیش برود و همزمان با فیلمبرداری بخش های دیگر، ساخت دکور های ایران هم به خاتمه برسد.

در ادامه میرباقری با نمایش بخش های پیش فراوری دکور ایران دوره ساسانی، رئیس سازمان و همراهان را در جریان نحوه ساخت این بخش گذاشت.

عباس بلوندی مدیر طراحی این بخش نیز درباره ساخت آتشگاه و سربازخانه ماربین، شهر جی، دروازه میدان مشق و دیوان خانه که بخش های اصلی ایران ساسانی هستند با توضیحات تکمیلی، رئیس سازمان را درجریان برنامه ریزی های ساخت وساز های دکور این بخش قرار داد.

در انتها کلنگ ساخت بخش هایی از دکور های ایران در دوره ساسانی به وسیله رئیس سازمان، داود میرباقری و حسین طاهری تهیه کننده زده شد.

داوود میرباقری به همراه عوامل سریال سلمان فارسی پس از شاهرود، جلفا، شهرک سینمایی نور قم، سواحل مازندران و جزیره قشم، اکنون در شهرک غزالی مستقر شده است و به جهت فیلمبرداری خود ادامه می دهد.

همزمان با فیلمبرداری بخش های انتهای فصل بیزانس در شهرک غزالی، ساخت تجهیزات در شهرک سینمایی غزالی و ساخت بعضی دکور ها در منطقه ها مورد تائید تیم سازنده نیز در حال اجرا است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 فروردین 1401 بروزرسانی: 22 فروردین 1401 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 1456

به "بازدید دوباره رئیس رسانه ملی از سریال سلمان فارسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید دوباره رئیس رسانه ملی از سریال سلمان فارسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید