عمران خان: هند پشت ماجرای حمله به ساختمان بورس کراچی واقع شده است

به گزارش مجله چایی، نخست وزیر پاکستان با اشاره به حمله دو روز گذشته به ساختمان بورس در کراچی گفت: هندوستان پشت این حمله قرار گرفته است و باید مسئولیت این کار را بپذیرد.

عمران خان: هند پشت ماجرای حمله به ساختمان بورس کراچی واقع شده است

جهت دریافت خدمات طراحی خانه ویلایی مدرن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش خبرنگار دفاتر منطقه ای خبرنگاران، عمران خان نخست وزیر پاکستان با اشاره به حمله دو روز گذشته به ساختمان بورس در کراچی گفت: هندوستان پشت این حمله قرار گرفته است و باید مسئولیت این کار را بپذیرد.

به گفته وی، این اقدام با هدف ایجاد بی ثباتی در پاکستان اجرا شده است.

خان با تقدیر از اقدام به موقع نیروهای امنیتی در زمان حمله یادآور شد: در غیر این صورت اتفاقات بسیار ناگوار و یک تراژدی عظیم به وقوع می پیوست.

به گفته نخست وزیر پاکستان، شکی نیست که در پشت این اقدام و حمله، هند قرار گرفته است.

وی با ادای احترام به کشته شدگان در این حمله که یک نیروی امنیتی و دو نگهبان بورس بودند، از آنها به عناون قهرمانان ملی یاد کرد.

به گفته خان، تروریست ها که بسیار مجهز نیز بودند قصد داشتند تراژدی و ماجرایی شبیه گروگان گیری چند سال قبل در ساختمان بورس بمئی درسال 2008 را اجرا نمایند که با عملکرد به موقع نگهبانان و نیروهای امنیتی پیروز نشده و از پای درآمدند.

ح

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 8 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 460

به "عمران خان: هند پشت ماجرای حمله به ساختمان بورس کراچی واقع شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عمران خان: هند پشت ماجرای حمله به ساختمان بورس کراچی واقع شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید