واکنش گل گهر به اظهارات پاشازاده، دروازه بان ذخیره هم نداشتیم!

به گزارش مجله چایی، به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال گل گهر سیرجان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر پیروز شد تیم شاهین شهرداری بوشهر را با نتیجه 4 بر 2 شکست بدهد. قبل از این مسابقه اعلام شد 12 عضو تیم گل گهر کرونا دارند و مصاف دو تیم برای چند ساعت در ابهام بود اما در نهایت سازمان لیگ رای به برگزاری بازی داد.

واکنش گل گهر به اظهارات پاشازاده، دروازه بان ذخیره هم نداشتیم!

مهدی پاشازاده سرمربی تیم فوتبال شاهین امروز در اظهاراتی تند، علیه باشگاه گل گهر و شرایطی که برای برگزاری مسابقه ایجاد نموده بود، انتقاد کرد.

باشگاه گل گهر هم با انتشار بیانیه ای، به اظهارات پاشازاده و شاهینی ها پاسخ داد.

در این بیانیه آمده است:

پس از پیروزی مقتدرانه و شیرین تیم فوتبال گل گهر که با شرایطی پر از استرس و نگرانی رقم خورد، بعضی از دوستان ما در باشگاه محترم شاهین مصاحبه هایی انجام داده اند که متاسفانه ناآگاهانه صورت گرفته و فاصله زیادی با حقیقت دارد.

این دوستان مدعی شده اند مثبت اعلام شدن تست کرونای 12 نفر از اعضای گل گهر و معین نبودن برگزار شدن یا نشدن مسابقه تمرکز آنها را به هم زده حتی آقای پاشازاده این ماجرا را کثیف خطاب نموده اند. عجیب است و باعث تاسف! اینکه تیم ما درگیر کرونا شده و شاهینی ها تمرکزشان به هم خورده، از آن حرف هایی است که شاید در نوع خودش قابل تامل و حاکی از کمبود تجربه باشد.

گفته اند آن 12 نفر کجا هستند؟ خب در قرنطینه! خدا را شکر حال شان هم خوب است. نمی دانیم آیا شاهینی ها روی مسائلی متمرکز بودند که ببیند چند بازیکن تاثیرگذار تیم ما در ترکیب نبودند یا نه؟ آیا ندیدند که ما حتی دروازه بان ذخیره هم روی نیمکت نداشتیم و سرمربی ما و بعضی از دستیارانش هم روی نیمکت نبودند؟ اگر حواس شاهینی ها به اتفاقات داخل مسابقه بود، قطعاً متوجه غیبت این نفرات می شدند.

درباره نحوه حضور اعضای جدید کادرفنی هم تمام هماهنگی های لازم با سازمان لیگ صورت گرفته و نیازی نیست درباره موضوعاتی که قانوناً مجوز آن از نهاد رسمی برگزاری مسابقات دریافت شده شرح خاصی داده گردد.

عملکرد داوری و ایراداتی که به قضاوت آقای حمید حاج ملک گرفته شده هم موضوعی است که کارشناسان داوری درباره آن نظر می دهند و تا به امروز هم تمام تصمیمات ایشان توسط کارشناسان تایید شده؛ فقط جهت یادآوری باید بگوییم این گل گهر بود که دو هفته قبل و در ملاقات مقابل پیکان شاهد یکی از فاجعه بارترین قضاوت های فصل بود.

حرف پایانی اینکه گل گهر با وجود مثبت شدن تست کرونای 12 نفر از اعضایش به تیم شاهین احترام گذاشت و برخلاف خیلی از تیم ها که حتی بازی هایشان لغو شد، بازی خود را انجام داد. در این میان اولویت اصلی ما صداقت، شفافیت و احترام به جان انسان ها بود. خوشحالیم که در همین شرایط سخت، ذهن پسرهای ما در زمین مسابقه و قلب شان کنار هم تیمی ها و مربیان شان بود. اقدامی که دوستان آن را کثیف خوانده اند، اما از نظر ما شایسته تقدیر بسیار است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 578

به "واکنش گل گهر به اظهارات پاشازاده، دروازه بان ذخیره هم نداشتیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش گل گهر به اظهارات پاشازاده، دروازه بان ذخیره هم نداشتیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید