تخت های دو نفره به جای جایگاه های سینما

به گزارش مجله چایی، یک سینما در سوئیس، همه جایگاه های معمول خود را برداشت و تخت های دونفره راحت را جانشین آنها کرد.

تخت های دو نفره به جای جایگاه های سینما

به گزارش مجله چایی به نقل از وب سایت یک پزشک، در ایران اگر جزو فیلم بین های حرفه ای باشید، یک فیلم داخلی باید دیگر خیلی خوب باشد که شما را به سینما بکشاند؛ چون با در نظر دریافت ترافیک و وقتی که از شما گرفته می گردد و سالن ها نه چندان استاندارد و جایگاه های ناراحت، اگر فیلم کیفیت خوبی نداشته باشد، به راستی آدم احساس اتلاف وقت و زیان خواهد نمود.

راستش بعضی اوقات هیچ چیز بهتر از لم دادن جلوی یک تلویزیون عریض در منزل یا یک سیستم صوتی مناسب نیست. گاهی هم البته ما دلمان برای دیدن انبوه تماشاگران یک فیلم و عکس العمل های آنها موقع دیدن سکانس های مهیج یک فیلم تنگ می گردد؛ اما وب سایت Megaphone نوشت یک سینما در سوئیس ترتیبی داده است که در خود سینما، مردم احساس راحتی در منزل بودن نمایند.

این سینما جایگاه های یک سالن را برداشته و حالا خود را آماده می نماید که نخستین فیلم را در ایام کریسمس سال جاری، در این سالن پخش کند. در مجموع 11 تخت دونفره با بالش و ملحفه و حتی یک میز در کنار هر تخت، برای قرار دادن نوشیدنی ها و پذیرایی پیش بینی شده است. قسمت سر هر تخت، طوری تنظیم شده که سر تماشاچیان، راحت به سمت سقف باشد؛ جایی که نور پروژکتورها می تابد. فکر می کنید بهای بلیت این سالن نمایش فیلم چقدر باشد: 48.50 دلار! که البته در مقیاس سینماهای فرنگی، مبلغ عجیبی نیست. بهداشت و تعویض مرتب ملحفه ها، بین سئانس ها، مسلما جزو اولویت های این سینماست.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 11 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 104

به "تخت های دو نفره به جای جایگاه های سینما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخت های دو نفره به جای جایگاه های سینما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید