جای خالی حرفه ای ها در سیما

به گزارش مجله چایی، محمدعلی کشاورز ضمن اشاره به جای خالی طیفی از نیروهای حرفه ای دهه های 60 و 70 در تلویزیون، تاکید کرد هنوز هم اگر فیلمنامه خوبی به او پیشنهاد شود، حاضر به ایفای نقش مقابل دوربین است.

جای خالی حرفه ای ها در سیما

به گزارش گروه رسانه های مجله چایی، محمدعلی کشاورز در گفتگو با مهر درباره اینکه سال هاست سریال های تلویزیونی را دنبال نمی کند، سخن گفت و درباره خاطراتش از سریال های فاخر تلویزیون در دهه 60 و 70 خاطرنشان کرد: الان دیگر آن نویسنده ها و کارگردانان حرفه ای که در آن زمان در تلویزیون بودند، کمتر هستند، در حالی که این افراد باید در تلویزیون حضور داشته باشند و کار کنند.

وی اضافه کرد: این روزها چندان تلویزیون نمی بینم چون تلویزیون کمتر سریال ها و برنامه های جذاب دارد.

کشاورز با اشاره به اینکه چقدر توانسته تکرار سریال های قدیمی خودش را در سال های اخیر از تلویزیون دنبال کند، هم گفت: خیلی نتوانسته ام این سریال ها را ببینم. خودم هم نسخه خیلی از آن ها را ندارم. هرچند که تماشای برخی از آن ها تجدید خاطره است.

کشاورز درباره برخی از این سریال های قدیمی مثل سربداران، هزاردستان، پدرسالار و… گفت: از دیدن دوباره این سریال ها، هم مسرور می شوم و هم یک نکته دارد و آن اینکه خودت متوجه می شوی دیگر سنی از عمرت گذشته است.

این هنرمند پیشکسوت و مطرح سینما، تئاتر و تلویزیون ایران درباره اینکه چقدر در صورت بودن فیلمنامه خوب در تلویزیون دوست دارد به ایفای نقش بپردازد، عنوان نمود: باید ابتدا فیلمنامه را خواند و دید بازیگران چه کسانی هستند اگر فیلمنامه خوب باشد و کارگردان حرفه ای باشد حتماً بازی می کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 184

به "جای خالی حرفه ای ها در سیما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جای خالی حرفه ای ها در سیما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید