خبرنگاران حزب مردم سالاری برای انتخابات 1400 نامزد مستقل معرفی می کند

به گزارش مجله چایی، تهران- خبرنگاران- عضو شورای مرکزی حزب مردم سالاری از کنگره روز 30 بهمن حزب مردم سالاری خبر داد و گفت: احتمال دارد تا در این کنگره نامزد اختصاصی حزب مردم سالاری برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 معرفی شود.

خبرنگاران حزب مردم سالاری برای انتخابات 1400 نامزد مستقل معرفی می کند

به گزارش خبرنگاران از روابط عمومی حزب مردم سالاری، آرش حبیبی عضو شورای مرکزی و سخنگوی حزب مردم سالاری، گفت: نوزدهمین کنگره حزب مردم سالاری به شکل مجازی روز سی بهمن با شعار تقویت حاکمیت مردم با جمهوریت سوم و با سخنرانی شخصیت های اصلاح طلب برگزار می شود و احتمال معرفی نامزد اختصاصی حزب مردم سالاری برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 وجود دارد.

نماینده حزب مردم سالاری در جبهه اصلاح طلبان ادامه داد: بحث نامزد اختصاصی حزب مردم سالاری برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 از مدت ها قبل در دفتر سیاسی و شورای مرکزی این حزب تصویب شده، اما پس از مخالفت دبیرکل به مجمع عمومی کنگره نوزدهم موکول شده و لذا تا به امروز اعلام نشده است.

حبیبی اضافه نمود: اگر در کنگره نوزدهم حضور نامزد اختصاصی پذیرفته شود این موضوع به جبهه اصلاح طلبان ایران اطلاع داده می شود.

وی اضافه نمود: در کنگره نوزدهم با هماهنگی نماینده وزارت کشور انتخاب مستقیم دبیرکل از سوی مجمع عمومی و انتخاب اعضای شورای مرکزی و بازرسان را خواهیم داشت.

حبیبی با اشاره به موضع حزب مردم سالاری درباره مشارکت مشروط در انتخابات خرداد 1400، تاکید کرد: حزب ما هرگز در پی نامزد نیابتی و استقراضی نبوده و نخواهد بود.

منبع: ایرنا
انتشار: 21 اسفند 1399 بروزرسانی: 21 اسفند 1399 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 935

به "خبرنگاران حزب مردم سالاری برای انتخابات 1400 نامزد مستقل معرفی می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران حزب مردم سالاری برای انتخابات 1400 نامزد مستقل معرفی می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید