علی نژاد: پیشنهاد میزبانی مسابقات بدنسازی قهرمانی جهان در سال 2023 را دادیم

به گزارش مجله چایی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان از پیشنهاد میزبانی مسابقات بدنسازی قهرمانی جهان در سال 2023 خبر داد.

علی نژاد: پیشنهاد میزبانی مسابقات بدنسازی قهرمانی جهان در سال 2023 را دادیم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، رافائل سانتونخا، رئیس فدراسیون دنیای بدنسازی امروز بعد از دیدار با وزیر ورزش و جوانان نشستی با مهدی علی نژاد، معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای و فرشید طهماسبی مدیرکل دفتر امور بین الملل وزارت ورزش و جوانان برگزار کرد.

علی نژاد در گفت وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان درخصوص این دیدار گفت: در این جلسه درباره روابط فی مابین و همکاری های مشترک وزارت ورزش و جوانان ایران و فدراسیون دنیای پرورش اندام صحبت شد.

وی افزود: در دیدار با آقای سانتونخا تاکید کردیم که وزارت ورزش و جوانان حمایت لازم را از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام دارد. با توجه به اینکه بخش قابل توجهی از سالن های ورزشی را سالن های بدنسازی و پرورش اندام تشکیل داده و این نشان دهنده اهمیت و علاقه جوانان ما به این رشته است لذا از ظرفیت بسیار خوبی در کشور برخوردار هستیم. ایران سرزمین کشف استعداد در رشته بدنسازی و پرورش اندام است.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای گفت: سه موضوع را به طور خاص با رئیس فدراسیون دنیای بدنسازی مطرح کردیم. اول اینکه از نصیرزاده برای کسب کرسی های بیشتر حمایت کردیم. همچنین پیشنهاد دادیم با موضوع فدراسیون پرورش اندام آسیا و حمایت فدراسیون بین المللی، فدراسیون ایران، وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک، رشته پرورش اندام و فیتنس را وارد بازی های آسیایی کنیم.

وی ادامه داد: موضوع مهم دیگر مطرح شده در نشست با رئیس فدراسیون دنیای بدنسازی پیشنهاد میزبانی مسابقات قهرمانی دنیا در سال 2023 بود.

علی نژاد با اشاره به صحبت های رئیس فدراسیون دنیای بدنسازی در این دیدار گفت: رافائل سانتونخا، کشور ایران را یکی از قطب های رشته بدنسازی و پرورش اندام در دنیا معرفی کرد و از موضوع میزبانی ایران برای مسابقات دنیای ابراز علاقه کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1400 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 1018

به "علی نژاد: پیشنهاد میزبانی مسابقات بدنسازی قهرمانی جهان در سال 2023 را دادیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی نژاد: پیشنهاد میزبانی مسابقات بدنسازی قهرمانی جهان در سال 2023 را دادیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید