مذاکره فدراسیون با فولاد درباره نکونام

به گزارش مجله چایی، نایب رییس فدراسیون فوتبال در توضیحاتی در مورد آخرین شرایط همکاری جواد نکونام با تیم ملی به عنوان دستیار کی روش، گفت: فدراسیون نمی تواند تصمیم باشگاه فولاد را وتو کند، ولی شاید در این زمینه تعامل و مذاکره گردد.

مذاکره فدراسیون با فولاد درباره نکونام

منصور قنبرزاده امروز 12 مهرماه در حاشیه مجمع انتخاب رییس هیات فوتبال خوزستان در جمع خبرنگاران، اظهارکرد: آقای کی روش در مورد دستیارانش تصمیم می گیرد و این عرف فوتبال است. نظر آقای کی روش هم جواد نکونام است و نکونام هم با باشگاه فولاد قرارداد دارد. کار را نباید خیلی پیچیده کنیم، زیرا باشگاه فولاد در این زمینه اختیار دارد و می تواند سرمربی خود را ترخیص کند یا نکند.

او ادامه داد: این موضوع حرفه ای است و ما هم نباید انتظارمان فراتر از قانون باشد، زیرا آقای نکونام با باشگاه فولاد قرارداد دارد. فدراسیون نمی تواند تصمیم باشگاه فولاد را وتو کند، ولی شاید در این زمینه تعامل و مذاکره گردد چراکه بحث فوتبال ملی است، اما اختیار با باشگاه فولاد است.

نایب رییس فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون و سرمربی تیم ملی کار خود را انجام می دهند، اما در حال حاضر هیچ گزینه ایرانی جز نکونام از سوی آقای کی روش معرفی نشده است و اگر هم باشد خود آقای کی روش تصمیم می گیرد.

او گفت: به هر حال نظر آقای نکونام محترم است و اولین شرط این است که خود او بخواهد به عنوان دستیار آقای کی روش همکاری کند. ضمن اینکه باشگاه نیز باید بخواهند. من نمی گویم حضور آقای نکونام در تیم ملی منتفی است، اما تا امروز که آقای نکونام اظهارنظر داشته است که با باشگاه فولاد واقع شده است، حضورش در تیم ملی منتفی است، اما شاید چهار روز دیگر نظر وی تغییر کند و این مسائل را من نمی دانم و شخصی است.

قنبرزاده گفت: نظر ما نظر سرمربی تیم ملی است، اما با رعایت قانون.

او بعلاوه در مورد VAR عنوان نمود: این بحث مفصل است؛ فیفا پنج شرکت را به ما معرفی نموده است که در کشورمان به علت مسائلی که داریم به این صورت نیست که خود فدراسیون رأساً بتواند با یکی از این شرکت ها قرارداد ببندد و باید صلاحیت این شرکت ها به وسیله نهاد های ذیربط و امنیتی کشور تأیید گردد. زیرا این سیگنال ها به سیگنال های رسانه ای کشور وصل می شوند. ما با این نهاد ها مکاتباتی داشته ایم و ظاهراً از پنج شرکت معرفی شده یکی، دو شرکت تحت آنالیز نهایی هستند، اما تا تأیید نهاد های ذیربط را نداشته باشیم نمی توانیم کاری در این خصوص انجام دهیم. در این زمینه مشکل اقتصادی و قراردادی نداریم و تنها مشکل ما این است که نهاد های ذیربط باید تأییدیه را به ما بدهند. اگر امروز این تأییدیه به دست ما برسد فکر می کنم ظرف 10 روز قرارداد نهایی خواهد شد. از نهاد های ذیربطی که باید این مجوز را بدهند به نیابت از مردم خوب خوزستان و کشور می خواهم در معین تکلیف تسریع نمایند.

منبع: فرارو
انتشار: 13 مهر 1401 بروزرسانی: 13 مهر 1401 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 1597

به "مذاکره فدراسیون با فولاد درباره نکونام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مذاکره فدراسیون با فولاد درباره نکونام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید