واردات 330 خودرو خارجی در فروردین، یک تسلای آلمانی وارد ایران شد

به گزارش مجله چایی، درحالیکه در فروردین 97 بیش از 1000 خودروی خارجی وارد ایران شده بود، آمار گمرک نشان می دهد در فروردین سال جاری حدود 330 خودرو از کره، امارات، بریتانیا، عمان، آلمان و چین وارد شده و در این میان یک خودروی تسلای برقی به ارزش 129 هزار دلار به چشم می خورد.

واردات 330 خودرو خارجی در فروردین، یک تسلای آلمانی وارد ایران شد

با هزینه تور آلمان 99 از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ دیدن کنید.

به گزارش خبرنگار مالی مجله چایی، آمار واردات کشور در فروردین ماه سال جاری نشان می دهد در بازه زمانی ابتدا تا انتهای فروردین 98، بیش از 330 دستگاه خودرو سواری به ایران وارد شده و این در حالی است که واردات خودرو در فروردین سال جاری به نسبت مدت مشابه سال قبل، 67 درصد کاهش داشته است.

بر اساس آمار اعلامی گمرک، در فروردین ماه سال جاری بیشترین واردات خودروی سواری از مبدأ کشور کره صورت گرفته و 200 دستگاه خودرو سواری از این کشور به ارزش 5.4 میلیون دلار از منطقه ویژه شهید رجایی به ایران وارد شده است.

واردات خودرو ایران در فروردین ماه سال جاری بعد از جمهوری کره، از کشورهای امارات، بریتانیا و عمان صورت گرفته که این کشورها به ترتیب 75 دستگاه، 30 دستگاه و 24 دستگاه خودروی سواری به ایران صادر نموده اند و پس از این کشورها، چین و آلمان قرار دارند که از هریک از این دو کشور، 2 دستگاه خودروی سوار وارد کشور شده.

به گزارش مجله چایی، گرانترین خودروی وارده شده در میان خودروهای وارداتی فروردین ماه، یک خودروی تسلای برقی است که با قیمت 129 هزار دلار از آلمان وارد گمرک غرب تهران شده است.

منبع: تسنیم
انتشار: 17 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 198

به "واردات 330 خودرو خارجی در فروردین، یک تسلای آلمانی وارد ایران شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واردات 330 خودرو خارجی در فروردین، یک تسلای آلمانی وارد ایران شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید