پیام تبریک وزیر ورزش به مردان طلایی کشتی فرنگی ایران

به گزارش مجله چایی، به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، پیام دکتر سید حمید سجادی به شرح زیر است:

پیام تبریک وزیر ورزش به مردان طلایی کشتی فرنگی ایران

استمرار موفقیت کشتی گیران ملی پوش فرنگی ایران در عرصه جهانی در اسلوی نروژ واقعا خاطره انگیز و غرور انگیز شد. این بار میثم دلخانی کشتی گیری باهوش و توانمند از استان سرافراز فارس ، افتخار آفرین شد و عرصه جهانی را با مدال ارزشمند طلا به بالندگی ورزش ایران تبدیل کرد.

با تبریک به این کشتی گیر دلاور ، کادر فنی و سرپرستی ، مسئولان فدراسیون کشتی و مردم کشتی دوست ایران ، امیدوارم این پیروز یها زمینه افتخارات گسترده تر کشتی ایران در آینده باشد .

تبریک به محمدرضا گرایی

متن پیام دکتر سید حمید سجادی کسب چهارمین طلای ایران در رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان در اسلوی نروژ را که با مبارزات درخشان محمدرضایی گرایی به ارمغان آمد، به شرح زیر است :

وصف دلاوری ملی پوشان کشتی فرنگی ایران در رویداد رقابتی قهرمانی جهان در اسلوی نروژ که با چهار مدال طلا و دو مدال برنز همراه بود، در قالب کلمات نمی گنجد اما برای همیشه تاریخ ورزش کشور سرود فتح و غریو شادی دل ملت، یادگار باارزش باقی خواهد ماند .

محمدرضا گرایی عزیز بعد از مدال طلایی که در المپیک برای کاروان ورزشی ایران به ارمغان آورد ، عرصه قهرمانی جهان را هم با غیرت و مردانگی آنچنان سپری کرد که درایت ، هوشمندی ، توانمندی و اجرای زیبای فنون مختلف ارزشی کمتر از نشان طلا نداشت و اقتدار ایران را با چهارمین طلا در اسلوی نروژ به منصه ظهور رساند .

این افتخار آفرینی را به این کشتی گیر ارزنده ، مسئولین فدراسیون ،کادرفنی و سرپرستی و مردم کشتی دوست ایران زمین تبریک می گویم و استمرار در سربلندی کشتی را در رویدادهای آینده از خداوند متعال طلب می کنم .

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 آبان 1400 بروزرسانی: 6 آبان 1400 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 1290

به "پیام تبریک وزیر ورزش به مردان طلایی کشتی فرنگی ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیام تبریک وزیر ورزش به مردان طلایی کشتی فرنگی ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید