اعزام کادر درمان و تجهیزات پزشکی ارتش به استان سیستان و بلوچستان

به گزارش مجله چایی، نخستین تیم پزشکی ارتش از طریق یک فروند هواپیمای ایلوشین پایگاه شکاری شهید دوران شیراز برای خدمت رسانی به منطقه ها محروم به استان سیستان و بلو چستان اعزام شد.

اعزام کادر درمان و تجهیزات پزشکی ارتش به استان سیستان و بلوچستان

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، امیر سرتیپ دوم خلبان مسعود جعفری فرمانده پایگاه شکاری ترابری شهید دوران با اعلام همزمان با اوج گیری موج پنجم کرونا در کشور، نخستین تیم پزشکی ارتش استان فارس به وسیله یک فروند هواپیمای ایلوشین پایگاه شکاری شهید دوران شیراز برای خدمت رسانی به منطقه ها محروم به استان سیستان و بلوچستان اعزام شد.

وی اضافه کرد: برابر دستور فرمانده کل ارتش و سلسله مراتب فرماندهی و هم هماهنگی های لازم با ارشد نظامی استان فارس و دانشگاه علوم پزشکی شیراز، اعزام نخستین تیم پزشکی به تعداد 50 نفر اعم از پزشک متخصص، پرستار و پزشک یار جهت امدادرسانی به مردم محروم استان سیستان و بلوچستان به وسیله یک فروند هواپیمای ایلوشین انجام شد.

امیر جعفری گفت: علاوه بر اعزام کادر پزشکی ارتش در استان فارس، 20 هزار قلم تجهیزات پزشکی شامل ماسک های سه لایه، گان و دستکش به نام اولین محموله یاری رسانی هوایی با همکاری دانشگاه پزشکی شیراز تهیه و به وسیله هواپیماهای ترابری پایگاه شهید دوران شیراز به استان سیستان و بلوچستان ارسال شد.

فرمانده پایگاه شکاری ترابری شهید دوران ضمن همدردی با مردم درگیر کرونا در استان سیستان و بلوچستان،گفت: سربازان ولایت مدار پایگاه شهید دوران با تأسی از فرامین فرمانده معظم کل قوا و سلسله مراتب فرماندهی، آمادگی انجام مردم یاری و خدمت رسانی در هر نقطه از کشور بوده و تا ریشه کن شدن بیماری کرونا از هیچ یاریی دریغ نمی کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 مرداد 1400 بروزرسانی: 2 مرداد 1400 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 1174

به "اعزام کادر درمان و تجهیزات پزشکی ارتش به استان سیستان و بلوچستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعزام کادر درمان و تجهیزات پزشکی ارتش به استان سیستان و بلوچستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید