ترکیبی طبیعی 10 برابر قوی تر از آنتی بیوتیک

به گزارش مجله چایی، صدا و سیما/ دستگاه ایمنی بدن شاید در مقابل بعضی تهدیدات ضعیف عمل کند و در نتیجه ما مریض شویم، اما اگر بتوانیم به بدن یاری کنیم، دیگر مریض نخواهیم شد، آنتی بیوتیک ها یکی از گزینه ها مناسب محسوب می شوند که مصرف آن ها می تواند اثرات جانبی برای بدن داشته باشد.

ترکیبی طبیعی 10 برابر قوی تر از آنتی بیوتیک

علاوه بر آن، بعضی از ویروس ها در برابر آنتی بیوتیک ها مقاوم بوده و باز هم در بدن باقی می مانند؛ حال اگر گزینه طبیعی در اختیار داشته باشیم که علاوه بر نداشتن اثرات جانبی، بتواند تمام ویروس ها را از بین ببرد، باید آن را استفاده کرد.

این خوراکی قوی تر از آنتی بیوتیک عمل می نماید

قصد داریم ترکیبی طبیعی را به شما معرفی کنیم که می تواند 10 برابر از آنتی بیوتیک قوی تر باشد و به نوعی معجزه کند؛ این ترکیب در برابر آسم، سرفه مداوم، گلو درد، عفونت در اندام تنفسی، برونشیت مزمن و مسائل تنفسی، بسیار موثر عمل می نماید؛ در این ترکیب 3 ماده وجود دارد که همه شما به احتمال فراوان آن ها را در خانه خود دارید.

مواد مورد احتیاج برای تهیه این پنی سیلین طبیعی

- نصف فنجان عسل طبیعی

- یک چهارم فنجان سرکه سیب طبیعی

- چند حبه سیر (5 حبه) و نصف فنجان آب

طرز تهیه پنی سیلین طبیعی

در ابتدا سیر ها را خرد کنید، سپس تمام مواد را داخل یک ظرف ریخته و آن ها را ترکیب کنید؛ اجازه دهید تا ترکیب 48 ساعت بماند تا همگن گردد، بعد ترکیب را از صافی گذرانده تا فقط آب مواد باقی بماند و آن را در جای تاریک و خنک نگه داری کنید (مثل یخچال) و میل کنید.

عسل طبیعی سرشار از ویتامین ها، مواد معدنی و آنزیم ها بوده و می تواند به خوبی با رادیکال های آزاد مبارزه کند چرا که یک آنتی اکسیدان محسوب می گردد علاوه بر این موارد، عسل طبیعی اثر ضد التهابی قوی و خواص ضد باکتریایی بالایی دارد که می تواند بدن را در برابر سرماخوردگی، سرفه و گلودرد ایمن کند.

سرکه سیب طبیعی نیز خواص ضد ویروسی و آنتی باکتریایی دارد بنابراین به یاری دستگاه ایمنی بدن می آید؛ سیر نیز از دوران کهن همیشه به عنوان یک دارو شناخته می شده و می تواند برای انواع بیماری ها خصوصا مسائل تنفسی بدن را بیمه کند.

سیر نیز همچون سرکه سیب و عسل، خواص ضد باکتریایی قوی دارد علاوه بر این موارد، سیب مانع جهش یافتن ویروس ها می گردد که این مسئله در بدن بسیار حائز اهمیت است؛ ترکیب این مواد با یکدیگر می تواند از بسیاری از جهات به دستگاه ایمنی بدن یاری کند.

منبع: همگردی
انتشار: 18 فروردین 1400 بروزرسانی: 18 فروردین 1400 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 989

به "ترکیبی طبیعی 10 برابر قوی تر از آنتی بیوتیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیبی طبیعی 10 برابر قوی تر از آنتی بیوتیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید