رد دادخواست مردم انگلیس برای برطرف تحریم های ایران، بعیدی نژاد: آیا واقعا این پاسخ درست مردم است؟

به گزارش مجله چایی، سفیر ایران در لندن با انتشار توئیتی به آنالیز پاسخ دولت انگلیس به دادخواست مردمی این کشور نسبت به توقف تحریمها علیه ایران پرداخت.

رد دادخواست مردم انگلیس برای برطرف تحریم های ایران، بعیدی نژاد: آیا واقعا این پاسخ درست مردم است؟

به گزارش مجله چایی، حمید بعیدی نژاد در رشته توئیت هایی نوشت:

1-دولت انگلیس در پاسخ به دادخواست مردمی انگلیس نسبت به توقف تحریمها علیه ایران، پاسخ داده که تحریمهای محدود انگلیس در حوزه حقوق بشر و صادرات تجهیزات خاص با کاربرد نظامی، تاثیر چندانی بر توانایی ایران برای مقابله با کورونا ندارند که بخواهند متوقف شوند. آیا واقعا این پاسخ درست مردم است؟

2-درخواست مردم و انتظار آنها اینست که دولت انگلیس در چارچوب تعهدات خود در برجام و همچنین تعهدات جهانی حقوق انساندوستانه، با نادیده دریافت تحریمهای ظالمانه آمریکا، از موسسات بانکی، اقتصادی و تجاری این کشور برای ورود به تعاملات مشروع با طرفهای ایرانی حمایت کرده و به آنها تضمین بدهد. و از سوی دیگر تلاشهای دیپلماتیک دوجانبه و بین المللی خود را برای بی اثر کردن و لغو تحریمهای آمریکا تشدید نماید.

3-از کمیته دادخواستهادر مجلس انگلیس که باعضویت 11 نماینده و مستقل از دولت نظارت بر اجرای این دادخواست را برعهده دارد،انتظار میرودبا توجه به پاسخ کاملا محدود دولت، خواسته به حق مردم را پیگیری جدی کرده و دولت این کشور را به جوهر خواست مردم یعنی توقف اجرای تحریمها، ترغیب نماید.

310311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 30 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 346

به "رد دادخواست مردم انگلیس برای برطرف تحریم های ایران، بعیدی نژاد: آیا واقعا این پاسخ درست مردم است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رد دادخواست مردم انگلیس برای برطرف تحریم های ایران، بعیدی نژاد: آیا واقعا این پاسخ درست مردم است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید