همه نیروگاه های بنیاد در بورس عرضه می شوند

به گزارش مجله چایی، به گزارش خبرنگاران، پرویز فتاح امروز هشتم خرداد در مراسم افتتاح فاز 1 و 2 نیروگاه سیکل ترکیبی خرم آباد اظهار کرد: بالاترین عبادت خدمت به مردم است و این از افتخارات ما محسوب می گردد.

همه نیروگاه های بنیاد در بورس عرضه می شوند

از پروفایل اینستاگرام behrouz azand دیدن نمایید.

وی با بیان اینکه لرستان زینت نظام است و تنها منطقه ای است که برای انقلاب هزینه به دنبال نداشته بلکه 6200 شهید تقدیم انقلاب نموده است. حتی اگر اعتراضی بوده آن را با نجابت مطرح نموده و این حق را بر گردن ما ایجاد می نماید.

وی اضافه نمود: در نقش کمیته امداد آنچه را که می توانستیم برای لرستان انجام دادیم تا مسئولین امر در این استان در جریان سیل علی رغم اینکه اضطراب حاکم بود خوب عمل نموده و آرامش را به مردم برگرداندند به گونه ای که امروز شنیده ایم آخرین فراز ساخت وسازها در حال اتمام است.

فتاح با اشاره به اینکه در مدیریت بحران نمره بالایی داریم و باید در دوران غیر بحران هم جلوه کنیم تا هزینه ها را کاهش دهیم اضافه نمود: اگر لرستان قابلیت های زیادی دارد اما به توسعه نرسیده این به دلیل ضعف ما مدیران است.

وی گفت: در سیل گذشته سیمان مصرفی خانه های تعمیری و آسیب دیده را تامین کردیم و 77 هزار سیمان رایگان را به استان دادیم و مابقی را هم خواهیم داد.

فتاح در خصوص سرمایه گذاری نیروگاه سیکل ترکیبی خرم آباد گفت: مجوز این نیروگاه سال های گذشته صادر شده که سرمایه گذار آن بنیاد مستضعفان است. وزارت نیرو مجوزها را صادر نموده و برنامه ریزی کردیم که بیش از شش هزار میلیارد تومان اعتبار به آن دهیم تا امروز 2500 میلیارد تومان سرمایه گذاری شده و تا انتها سال نیز1700 میلیارد تومان پرداخت خواهد شد.

وی اضافه نمود: نیروگاه از ابتدا سیکل ترکیبی ساخته شده و این در حالی ست که خیلی از نیروگاه های ساخته شده در سطح کشور حرارتی هستند.

رئیس بنیاد مستضعفان کشور با بیان اینکه خوشبختانه نیروگاه سازی در کشور بومی سازی شده است و از فاز صفر طراحی، احداث، نصب، نگهداری و تعمیر آن توسط نیروهای ایرانی اجرا شده است اضافه نمود: اینجا نمود عینی اقتصاد مقاومتی و تجلی گاه مهندسین ایرانی و نبوغ آنهاست که تحریم ها را در هم شکستند.

وی یادآور شد: بنیاد در عرصه نیروگاهی در کشور فعال است. همچنین در امر توسعه صنعتی و کشاورزی فعالیت دارد. چرا که وظیفه اش محرومیت زدایی بوده و همچنین به مسائل زیربنایی فراوری نیز نیم نگاهی داشته است.

وی اضافه نمود: امروز تصمیم گرفتیم فاز دوم نیروگاه خرم آباد را طی تفاهم نامه ای با استان امضا کنیم و هدفمان این است همه نیروگاه های بنیاد مستضعفان را در بورس عرضه کنیم و در اولین فرصت نیز نیروگاه خرم آباد را نیز به بورس خواهیم برد.

فتاح اضافه نمود: در بحث مبارزه با کرونا یک منطقه ای در لرستان را در نظر خواهیم گرفت و در آنجا مستقر خواهیم شد و کارهای توسعه ای و پیشرفت و آبادانی را عملیاتی خواهیم کرد.

وی اضافه نمود: همچنین برای خانواده های دو معلول به بالا بنیاد تصمیم گرفته همه خانه های آنها را احداث کند. هر چند تا به امروز با یاری بنیاد بیش از 200 خانه به مددجویان تحت حمایت بهزیستی استان داده شده است و امروز نیز 5000 بسته حمایتی به لرستان آمده تا با صلاحدید مسئولین به افراد نیازمند داده گردد.

وی گفت: اطمینان می دهیم که بنیاد و نهادهای زیر نظر رهبری با همه ظرفیت خالصانه در کنار دولت و در خدمت مردم هستند و قطعا این خدمت بی منت بوده و در راستای انجام آن کوشش خود را خواهیم کرد.

منبع: ایسنا

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 8 مرداد 1399 بروزرسانی: 20 دی 1400 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 458

به "همه نیروگاه های بنیاد در بورس عرضه می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همه نیروگاه های بنیاد در بورس عرضه می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید