پذیرش بدون آزمون دانشجوی دکتری در دانشگاه امیرکبیر ، ثبت نام تا 15 اردیبهشت ادامه دارد

به گزارش مجله چایی، متقاضیان دوره دکتری بدون آزمون دانشگاه امیرکبیر تا 15 اردیبهشت 99 فرصت دارند نسبت به تکمیل مراحل ثبت نام خود اقدام نمایند.

پذیرش بدون آزمون دانشجوی دکتری در دانشگاه امیرکبیر ، ثبت نام تا 15 اردیبهشت ادامه دارد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، دانشگاه صنعتی امیرکبیر به منظور ارتقای کیفی دوره های دکتری و حمایت از استعداد های درخشان و در چارچوب ضوابط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و آیین نامه داخلی، تعداد محدودی از فارغ التحصیلان و دانشجویان سال آخر کارشناسی ارشد را برای ورود به دوره دکتری سال تحصیلی آینده بدون آزمون پذیرش می نماید.

داشتن معدل حداقل 16 در مقطع کارشناسی، معدل حداقل 17 (بدون احتساب نمره سرانجام نامه) در مقطع کارشناسی ارشد و حداقل نمره 18 سرانجامنامه در مقطع کارشناسی ارشد، یک مقاله معتبر علمی پژوهشی داخلی یا نمایه شده بین المللی که نام متقاضی بعد از حذف نام استاد راهنمای سرانجام نامه، نفر اول باشد، یک ثبت اختراع با داوری و تأیید نهایی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، رتبه اول تا سوم انفرادی یا اول گروهی در جشنواره های علمی معتبر بین المللی و رتبه اول تا پانزدهم نهایی المپیاد علمی دانشجویی کشور از جمله شرایط عمومی پذیرش در دوره دکتری دانشگاه امیرکبیر است.

همچنین متقاضیان ورود به دوره دکتری بدون آزمون دانشگاه امیرکبیر از 15 فروردین تا 15 اردیبهشت ماه 99 فرصت دارند با مراجعه با سایت اینترنتی دانشگاه به نشانی pgrad.aut.ac.ir/3/applicant و دریافت پرینت فرم ثبت نام اینترنتی نسبت به نام نویسی خود اقدام نمایند و مدارک را فقط به وسیله پست پیشتاز حدّاکثر تا 15 اردیبهشت 99 به اداره استعداد های درخشان و المپیاد های دانشگاه امیرکبیر تحویل دهند.

کپی کارنامه و ریز نمرات دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد، کپی صورتجلسه دفاعیه کارشناسی ارشد با درج نمره سرانجام نامه و پرداخت مبلغ 950 هزار ریال که همزمان با تکمیل پرونده در سامانه ثبت نام انجام خواهد شد، از مدارک لازم جهت ثبت نام در دوره پذیرش بدون آزمون خواهد بود.

اصل نامه پذیرش قطعی مقاله، گواهی رتبه اول تا سوم انفرادی و یا اول گروهی در جشنواره ها یا مسابقات معتبر علمی، گواهی ثبت اختراع با داوری و تأیید نهایی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، گواهی رتبه اول تا سوم رشته و یا گرایش در مقطع کارشناسی ارشد، گواهی کسب رتبه در المپیاد علمی دانشجویی کشور، کپی صفحه اول کتاب تألیفی یا ترجمه شده و کپی مدرک زبان از دیگر مدارک لازم برای ثبت نام است.

گفتنی است؛ بر اساس اعلام دانشگاه امیرکبیر، مدارک متقاضیانی که در مهلّت مقرر اقدام به ثبت نام اینترنتی نکرده باشند، به هیچ وجه آنالیز نخواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 تیر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 413

به "پذیرش بدون آزمون دانشجوی دکتری در دانشگاه امیرکبیر ، ثبت نام تا 15 اردیبهشت ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پذیرش بدون آزمون دانشجوی دکتری در دانشگاه امیرکبیر ، ثبت نام تا 15 اردیبهشت ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید