همایشها و نمایشگاه ها

آمار مبتلایان به ویروس کرونا در چین دوباره اوج گرفت

در 24 ساعت گذشته 3 هزار و 62 مورد دیگر به موارد ابتلا به بیماری کرونا در این کشور افزوده شده است. این در حالی است که در روز یکشنبه رشد آمار مبتلایان کمتر از 2 هزار و 700 نفر بود.

26 بهمن 1398

وزارت دفاع افغانستان با چین تفاهمنامه همکاری امضا کرد

وزارت دفاع افغانستان با صدور بیانیه ای از امضای تفاهمنامه همکاری با وزارت دفاع چین اطلاع داد.

22 بهمن 1398

لزوم عرضه فرش در بورس کالا

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی عرضه فرش در بورس کالا را لازم دانست و اظهار کرد: خیلی از تولیدکنندگان فرش کرمان به بازار دسترسی لازم را ندارند، عرضه فرش در بازار فرعی بورس اکنون امکان پذیر است و می توانیم قیمت های تعادلی و ارتباط آن را به...

20 بهمن 1398

روسیه ارتباطات ریلی با چین را محدود می نماید؛ احتمال توقف خطوط هوایی

دولت روسیه در پی توقف پذیرش گردشگران چینی، برای جلوگیری از انتقال ویروس خطرناک کرونا به این کشور، ارتباطات ریلی با چین را نیز از روز آدینه محدود نموده و درباره توقف پروازهای هوایی بین دو کشور نیز بعداً تصمیم گیری خواهد شد.

18 بهمن 1398

عراق، در میدان التحریر چه می گذرد؟، ادامه تحرکات مشکوک ضدایرانی

انجام فعالیت های مختلف در میدان التحریر که گاهی ارتباطی با مطالبات واقعی ملت عراق ندارد، ادامه تحرکات ضدایرانی در بعضی شهرها و همایش عشایر بغداد به میزبانی آستان مقدس کاظمیه از جمله خبرهای مربوط به عراق است.

12 بهمن 1398

هنوز باور جدی برای توسعه صادرات در کشور وجود ندارد

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمان گفت: امکان تولید بالقوه و بالفعل بسیاری از اقلام و کالاهای قرار گرفته در فهرست تعرفه ترجیحی برای صادرات به کشورهای اتحادیه اقتصادی اوراسیا در کرمان وجود دارد.

4 بهمن 1398

تسمخر رئیس جمهور آمریکا در نشست ناتو؛ سوژه جدید بایدن برای حمله به ترامپ

معاون رئیس جمهور سابق آمریکا از ترامپ به خاطر یک فیلم ویدئویی که تعدادی از رهبران دنیا رئیس جمهور ایالات متحده را مسخره می نمایند، به شدت انتقاد نموده است.

1 بهمن 1398

نشست های 10 روز با عکاسان اعلام شد

نشست های گفت وگو با عکاسان و نقد هشتمین دوره 10 روز با عکاسان اعلام شد

27 دی 1398

شروع دیدارهای اردوغان در آمریکا

رئیس جمهور ترکیه با جمعی از بازرگانان و اعضای اتاق بازرگانی آمریکا ملاقات کرد.

15 دی 1398

منشا بسیاری از مسائل امروز تحریم ها نیست

خبرنگاران/بوشهر رئیس انجمن خرمای ایران گفت: منشا بسیاری از مسائل امروز تحریم ها نیست، بلکه مربوط به نحوه عملکرد و فرایند مدیریت داخلی است که باید جدی گرفته شود.

14 دی 1398

توصیه مداخله جویانه نهاد آمریکایی برای برگزاری مجدد انتخابات در بولیوی

سازمان کشورهای آمریکایی که مقر مرکزی آن در واشنگتن است، با اتخاذ موضعی مداخله جویانه نتیجه انتخابات ریاست جمهوری بولیوی را رد نموده و برگزاری مجدد انتخابات را خواهان شده است.

11 دی 1398